Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 23-vjeçari në aeroportin e Shkupit, e kërkonte Gjykata Penale

Në datën 04.03.2021 në orën 12.50 në Kalimin kufitar “Aeroporti Ndërkombëtar Shkup”, nëpunësit policorë kanë privuar nga liria L.L.(23) nga Shkupi sepse është vërtetuar se gjendet në listën me masën “arresto” në bazë të urdhrit të Gjykatës Themelore Shkupi 1. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Stacioni policor Petrovec për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...