Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Arrestohet 26 vjeçari nga Shkupi, posedonte substancë narkotike

Shkup, 3 janar – Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë në rajonin e Gazi Babës kanë arrestuar një person të moshës 26 vjeçare nga Shkupi. Gjatë kontrollit tek ai është gjetur një materie pluhur e dyshimtë, që supozohet të jetë drogë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj personit në fjalë do të ngritët padi adekuate, njoftojnë nga policia.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...