Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 26-vjeçari nga Velesi, policia ka gjetur marihuanë dhe fara të kanabisit në shtëpinë e tij

Në datën 07.10.2020 rreth orës 23.00, nëpunës policorë nga SPB Veles e kanë privuar nga liria T.J.(26) nga Velesi, sepse gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, e kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur marihuanë dhe fara të bimës kanabis-sativa. Ai është arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rrastit kundër tij do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Zjarri në Berat/ Konfirmohet viktima e parë. I afërmi: Kur erdhëm gjithçka ishte në flakë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...