Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 27 vjeçari nga fshati Kojnare e Poshtme

Shkup, 24 janar – Më 24.01.2021 në ora 02:40 minuta në Çair, zyrtarë policorë kanë privuar nga liria E.C. 27 vjeç nga fshati Kojnare e Poshtme, sepse gjatë bastisje tek ai është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë. Nga policia njoftojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj personit në fjalë do të ngritët padi adekuate.

Postime të ngjashme

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...