Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 28 vjeçari nga Çairi pasi ishte shpallur urdhërarrest

Zhurnal Ads

Shkup, 31 tetor – Nëpunës të policisë sot arrestuan një person nga Çairi pasi ishte shpallur urdhërarrest, njoftoi MPB.

“Gjatë orës 14 sot nëpunës të policisë nga Sektori për Bashkëpunim Ndërkombëtar – Departamenti për Hetim në territorin e Çairit arrestuan A.Z. (28) pas urdhërarrestit të shpallur në lidhje me nenin 418 dhe nenit 273 nga Kodi Penal i Republikës së Maqedonisë së Veriut”, njoftojnë nga MPB.

Prej atje theksojnë se personi është dërguar në stacionin policor për procedurë të mëtutjeshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shpërthim me tritol në një banese në Durrës, policia shoqëron disa persona

admin

Motoçikleta del nga rruga, humb jetën 32 vjeçari në Shkodër

admin

Policia e Kosovës arreston 15 persona për 24 orë

admin

Arrestohet 23-vjeçari, kapet me marihuanë

S.B.

Ishte në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Kukës 48-vjeçari nga Kosova

S.B.

VIDEO/ Heroinë, kanabis e kapsula metadoni, arrestohen 2 shpërndarësit e drogërave në Korçë, procedohen 7 ‘klientë’ (EMRAT)

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...