Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 28-vjeçari, policia i gjeti marihuanë

Në datën 08.10.2020 në orën 20.00 në rr. “Ilindenska” në Gostivar, nëpunës policorë nga SPB-Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria V.A.(28) nga f. Çegran, Gostivar, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. V.A. është mbajtur në stacionin policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rrastit kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

D J

Aksident i rëndë në minierën e Bulqizës/ Humb jetën minatori 49-vjeçar, baba i tre vajzave

S.B.

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

S.B.

Traktoristi doli nga rruga, humbi jetën në vendin e aksidentit

S.B.

Biçiklisti lëndohet rëndë pasi që e goditi një këmbësor

S.B.

Mosmarrëveshje në trafik, përleshen dy persona nga Gjostivari

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...