Arrestohet 29 vjeçari nga Gostivari, ka refuzuar urdhrat e policisë

Mbrëmjen e djeshme (22-shtator) rreth orës 23:50, efektivët e policisë të SPB Tetovë, në Vrapçisht të Gostivarit, e kanë arrestuar 29-vjeçarin M.S. nga ky fshat, i cili kishte refuzuar urdhrat e policisë dhe është sjellë në mënyrë agresive ndaj tyre, pasi që paraprakisht kishte marrë pjesë në një aksident trafiku.

 

Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate.

Related posts

Aksident i rëndë – një viktimë dhe tre të lënduar

R Zh

Në rrugën drejt Tanushës arrestohen dy persona, ilegalisht transportonin prodhime

D V

Burri me origjinë nga Kosova u qëllua me plumb në kokë, nga djali i tij 13-vjeçar – mediat sjellin detajet e tragjedisë në Nancy të Francës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More