Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 37 vjeçari nga Tetova

Tetovë, 13 shkurt – “Sot (13 shkurt) rreth orës 13:10, në Rrugën ,,170″ në Reçicë të Tetovës, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë arrestuar 37-vjeçarin L.K. nga Reçica e Vogël, i cili kërkohej nga IKP ,,Idrizovë” për të vazhduar vuajtjen e dënimit me burg në afat prej dy vjet e gjysmë për veprën penale “vrasje”.

Personi i dënuar L.K. do të dërgohet në IKL “Idrizovë” në Shkup për të vuajtur dënimin”, informojnë nga Sektori i Punëve të Brendshme -Tetovë.

Postime të ngjashme

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

Shtetasi i Kosovës rrahet brutalisht në një hotel në Shëngjin

D V

Lipjan: Gjendet një 37 vjeçare e vdekur, policia po heton rastin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...