Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 37-vjeçari nga Treboshi, ia drejtoi armën një banorit nga Tetova

Dje një 37-vjeçar nga Treboshi i Tetovës ka përfunduar në stacioni policor për zbardhjen e incidentit ku ishte përdorur edhe armë. Ai gjatë ditës së djeshme ka nxjerrë pistoletën dhe e ka drejtuar kah një banor i Tetovës i cili ka qenë në lidhje me motrën e tij.

Rreth orës 18 e 10 minuta, në rrugën “Invo Llolla Ribar” në Tetovë, nëpunësit policorë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria G.S.(37) nga f.Trebosh, Tetovë. Dhjetë minuta para kësaj tetovari P.M.(25) ka denoncuar se në automjetin “Mercedes” me targa të Tetovës, me të cilën G.S. po lëviznin me motrën e tij dhe me të cilën ishin në lidhje dashurie, ka nxjerrë dhe ia ka drejtuar pistoletën, informoi Marjan Josifoski, zëdhënës i SPB-Tetovë.

Policia tani po ndërmerr masa për zbardhjen e rrastit.

Postime të ngjashme

Theret me thikë një 27-vjeçar në Maqedoni

D V

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

Edhe katër të rinj arrestohen pasi kapen me marihuanë!

R Zh

Arrestohen tre shkupjanë për drogë, më i riu një 18-vjeçar!

D V

Ia keqpërdorin kartelën bankare, kryejnë blerje online në vlerë rreth 12 mijë euro

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...