Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 38 vjeçari nga Kavadari

Kavadar, 17 tetor – Më 16.10.2020 oficerët e policisë nga Departamenti i policisë për kriminalistikë – Sektori për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike, armë dhe mallra të rrezikshme në bashkëpunim me policinë e Kavadarcit kanë privuar nga liria personin me iniciale P.M 38 vjeç nga Kavadarci.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës, oficerët e policisë kanë gjetur dhe konfiskuar heroinë.

Ai u arrestua dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim penal në bazë të nenit 215 të Kodit Penal.

Postime të ngjashme

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicën e Veriut

S.B.

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...