Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 54-vjeçari nga Prilepi për vuajtjen e dënimit me burg

Sot në orën 08.45, nëpunësit policorë nga Zyra e jashtme për punë kriminalistike Prilep – RPB Prilep, në bazë të urdhërit të gjykatës, në Prilep e kanë arrestuar S.M.(54) nga Prilepi për vuajtjen e dënimit me burg në kohëzgjatje prej një viti për veprën e kryer penale “dhunë” sipas nenit 386 nga Kodi Penal. S.M. është shoqëruar në Institutin ndëshkues-korrektues në Prilep.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...