Kronika

Arrestohet 55-vjeçari nga Reçica e Vogël për vuajtjen e dënimit me burg

Zhurnal Ads

Në datën 04.10.2020  rreth orës 11.30 në Reçicë të Vogël, nëpunës policorë nga SPB-Tetovë e kanë arrestuar S.S.(55) nga fshati Reçicë e Vogël, i gjykuar me dënim me burg për veprat e kryera penale “përpunim, mbajtje dhe tregëtim i palejuar me armë apo materje shpërthyese” dhe “falsifikim parash”. Pas arrestimit, S.S. është shoqëruar në Institucionin ndëshkimor korrektues – Burgu Tetovë për vuajtjen e dënimit.

Postime të ngjashme

Gjendet i vdekur një person në Fushë Kosovë

admin

Gjendet i vdekur një person në Prizren

admin

Abuzoi seksualisht me të miturën, arrestohet 23-vjeçari në Durrës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...