Arrestohet 56 vjeçari nga Tetova pasi tentoi të dhunojë fqinjen

Tetovë, 14 korrik – Gjatë natës së kaluar policia e Tetovës ka arrestuar një banor të një fshati të rrethit të Tetovës pasi ishte denocuar se ka tentuar që ta dhunojë fqinjën e tij.

 

“Mbrëmë rreth orës 3:10, nëpunës të policisë së SPB Tetovë e kanë privuar nga liria një banor 56-vjeçar të një fshati të Tetovës, i cili ishte denoncuar se rreth orës 19 ka tentuar që të dhunojë fqinjën e tij 30-vjeçare”, informoi zëdhënësi Marjan Josifovski.

Pesëdhjetë e gjashtë vjeçari pastaj ishte mbajtur në Stacionin e Policisë në Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit

Related posts

Vrasja e 50 vjeçarit në Gjilan, policia arreston tre persona

D V

Zoran Milevski është në mesin e të lënduarve në aksidentin në rrugën Kërçovë – Gostivar

D V

Do të shiste katër mina me telekomandë për 10 mijë euro, arrestohet 50-vjeçari në Durrës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More