Arrestohet 69 vjeçari pasi preku nëpër trup një vajzë të mitur

Tetovë, 5 tetor – Policia e Tetovës mbrëmë në ora 22:10 në rrugën “Todor Cipovski Merxhan” në Tetovë e ka arrestuar 69 vjeçarin I.K nga Tetova.

 

69 vjeçari rreth orës 19:45 e ka prekur nëpër trup një të mitur e cila banon në afërsi të shtëpisë së tij.

“Personi është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate penale” njofton zëdhënësi i SPB Tetovë Marjan Josifoski.//Zhurnal.mk

Related posts

Ngacmoi një femër përmes rrjetit social, arrestohet i dyshuari në Prizren

D V

Shpërthim në një lokal në Ferizaj

N E

Grabiti bastore, arrestohet një 21-vjeçar nga Shkupi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More