Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Arrestohet babai i foshnjës që solli në jetë 14-vjeçarja në Gjakovë

Është arrestuar 17-vjeçari që u bë baba i foshnjës, e cila u lind nga një 14-vjeçare në mëngjesin e së martës, raporton Zeri.info.

Rastin për “Zërin” e konfirmoi Lumni Graishta, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës.

I njëjti deklaroi se i dyshuari do të intervistohet, pasi ndaj tij është iniciuar rasti “Bashkëjetesë jashtëmartesore me personin nën 16 vjeç”.

Përveç 17-vjeçarit, në intervistë do të merret edhe familja e tij dhe e të miturës.

Lidhur me këtë rast ka raportuar sot Policia përmes raportit 24-orësh, ku thuhej se 17-vjeçari ishte arratisur.

Postime të ngjashme

Ambasada e Amerikës ngushëllon familjarët e viktimave për tragjedinë në Kroaci

D V

Kurti takohet me të mbijetuarit e aksidentit në spitalin e Slavonski Brod

D V

Identifikohen edhe dy viktima tjera nga aksidenti tragjik që ndodhi në Kroaci, janë nga Rahoveci

D V

Eksperti kroat i komunikacionit: Dy shoferë në një rrugë kaq të gjatë janë shumë pak

D V

Imazhe nga vizita e Kurtit dhe kryeministrit Plenkoviq në spitalin e Slavonski Brodit

D V

Kryeministri kroat, Plenkoviq konfirmon vdekjen e 10 personave në aksidentin tragjik: Jemi me Kosovën në këtë ditë të trishtuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...