Arrestohet banor i Dobroshtës me 13 pako kokainë

Dobrosht, 7 korrik – Policia e Tetovës arrestoi dje një banor të fshatit Dobroshte, të cilit ju gjetën 13 pako kokainë. Ai u zbulua me drogë në fshatin e tij rreth orës 23.

 

“Dje në mbrëmje, më 6 korrik, rreth orës 23, në fashtin Dobroshte të Tetovës, policët e SPB-së së Tetovës arrestuan N.A (32) nga ky fshat, ku gjatë kontrollit të tij u gjetën 13 pako me kokainë”, informon zëdhënësi Marjan Josifoski.

N.A. është mbajtur në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitet parashtresë e duhur.

Related posts

Arrestohet 20 vjeçari, ua dha “xhipin” borxhlinjve në Shkup, policisë i tha se ia kan vjedhur

D V

Bie nga kati i gjashtë i një ndërtese, vdes 16-vjeçari nga Gjakova

D V

Është parandaluar kontrabandimi i 38 kilogramëve kanabis nga territori i Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com