Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Arrestohet drejtori i Këshillit Prokurorial

Para pak çastesh është arrestuar drejtori i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Lavdim Krasniqi.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se Krasniqi është arrestuar nga zyrtarë të Drejtorisë për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit.

Drejtori  i Këshillit Prokurorial është arrestuar në zyrën e tij.

Këto arrestime janë si vazhdimësi i atyre të javës së kaluar ku u arrestuan disa zyrtar të Ministrisë së Bujqësisë.

Indeksonline do t’iu mbaj të informuar për rastin. 

Postime të ngjashme

Ministri i Jashtëm gjerman, Maas të enjten në Kosovë – këto janë temat që do të diskutohen

S.B.

Pesë të vdekur dhe 506 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

S.B.

Demokracia Plus publikon raportin me rekomandime rreth administrimit të vaksinave kundër COVID-19

S.B.

Përfshirja e mediave online në Ligjin për KPM-në, sqarohet Komisioni

S.B.

​Ministri Sveçla, bisedë telefonike me homologun e tij nga Austria

S.B.

Britania i ofron mbështetje Kosovës në luftën ndaj korrupsionit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...