Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet gostivarasi, e rrahu bashkëshorten dhe iu kërcënua me jetë

Nëpunësit policorë të SPB Tetovë-Njësia për punë të brendshme Gostivar mbrëmë rreth orës 2 e kanë privuar nga liria 45 vjeçarin K.T. nga Gostivari.

K.T. në shtëpinë e tyre familjare fizikisht e ka sulmuar bashkëshorten e tij 37-vjeçare dhe me mjet të mprehtë i është kërcënuar me jetë, informon zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifoski.

Ai është mbajtur në Stacionin policor-Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rrastit dhe do t’i përpilohet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Shtetasi i Kosovës rrahet brutalisht në një hotel në Shëngjin

D V

Lipjan: Gjendet një 37 vjeçare e vdekur, policia po heton rastin

D V

Operacioni në Kadastrën e Tiranës, policia: Janë arrestuar tre zyrtarë

D V

Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”, rrotullohet kamioni

D V

Arrestohet një person i kërkuar për shtije të substancave narkotike

D V

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Mitrovicë-Pejë, humb jetën motoçiklisti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...