Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet gostivarasi, në shtëpinë e tij u gjet marihuanë

Në datën 23.11.2020 rreth orës 12.00, nëpunësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria B.S.(26), nga Vrapçishti i Gostivarit, sepse gjatë bastisjes së kryer me urdhërin e gjykatës  në shtëpinë e tij janë gjetur marihuanë dhe një pistoletë gazi kalibër 9 milimetra me plumb. Ai është mbajtur në Stacionin policor të Gostivarit. Pas dokumentimit të plotë të rrastit do të vijojë parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...