Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet hajduti nga Tetova

Në datën 19.11.2020  në orën 19.15 nëpunësit policorë të SPB-Tetovë e kanë privuar nga liria N.U.(48) nga fshati Sellarrcë e Poshtme, Tetovë, i cili paraprakisht ka kryer vjedhje në objekt shitës në një qendër tregëtare në Tetovë.

Në automjetin e tij janë gjetur dhe konfiskuar prodhimet e vjedhura, ndërsa pak më vonë janë kthyer te pronari i tyre, i cili rreth orës 17.15 e ka denoncuar vjedhjen.

N.U. është mbajtur në Stacionin policor të Tetovës, ndërsa pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë 32 vjeçarja që u përfshi në aksidentin në Ferizaj, ku kishin humbur jetën edhe katër familjarët e saj

Dafina Vidishiqi

Tragjedi në Kërçovë / Djali ther me thikë babain, nga plagët vdes në spital

Dafina Vidishiqi

Aksident i tmerrshëm afër parkut të Çairit, ka të lënduar

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 213 shoferë në Shkup, 34 për vozijte të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...