Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë kokainë dhe armë

Zhurnal Ads

Këtë të dielë në mbrëmje policia greke ka arrestuar këngëtarin e njohur Notis Sfakianakis.

Efektivët e ndaluan këngëtarin për një kontroll rutinë për masat kudnër koronavirusit, por pasi kontrolluan makinën zbuluan që ai kishte në mënyrë të paligjshme një pistoletë 9-milimetërshe si dhe një sasi të vogël kokaine.

Sfakianakis u dërgua në stacionin e policisë në Argyroupoli, ku akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike, ndërkohë që nesër do të merret dëshmia e tij.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Robert Berisha: Vdekja mendon se mund të të largojë nga unë, por ti gjithnjë do të jetosh në kujtesën time

S.B.

Pandemia coronavirus që ndau çiftet për shkak të izolimit

S.B.

Princ Harry tregon se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit

S.B.

E quajti shalqi të papjekur/ Basha i përgjigjet Ramës: Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd

admin

“The Rock” dhuron lojëra për fëmijët në spital

S.B.

Aktorja amerikane, Rebecca Luker ndërron jetë në moshën 59 vjeçare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...