Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Arrestohet këngëtari shqiptar në Itali, përdorte studion muzikore si pikë shitje të lëndëve narkotike

Mediat Italiane bëjnë me dije se kanë arrestuar një këngëtar shqiptar të njohur me emrin e artit Klinton, i cili kishte kthyer ambientet e studios së tij në një pikë shitje të shitjes drogërave të forta.

Pas informacioneve të marra në rrugë operative, autoritetet italiane bën një kontroll të befasishëm në studion e këngëtarit në Setteponti, ku sekuestruan 22 gramë kokainë, 17 gramë hashash, 14 gramë marihuanë, si dhe 65 gramë mannitol e një laksativ.

Këngëtari “Klinton” u arrestua dhe tashmë duhet të përballet në gjykatë me akuzat e trafikimit të lëndëve narkotike.

Postime të ngjashme

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Gara e 13 qershorit, Basha: Do të dalim më të bashkuar për të vazhduar betejën

Dafina Vidishiqi

Rama publikon videon: Ja çfarë ndodhi sonte në mes të Tiranës

Dafina Vidishiqi

A do dekretojë Meta qeverinë Rama 3?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...