Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet kërçovari, policia i konfiskoi metadon, sende me mbetje të heroinës dhe të holla

Në datën 26.01.2021, gjatë bastisjes së kryer me urdhërin e gjykatës në shtëpinë e Z.B.(39) nga Kërçova, nëpunësit policorë gjetën dhe konfiskuan metadon, sende me mbetje të heroinës dhe mjete në të holla në bankënota të ndryshme. Sendet janë konfiskuar dhe janë dorëzuar për ekspertizë, ndërsa Z.B. është arrestuar dhe kundër tij do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

Theret me thikë një 27-vjeçar në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...