Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet kosovarja sepse qëndroi në mënyrë të paligjshme në vend

Në datën 25.01.2021 në orën 14.20 në Kalimin kufitar “Tabanocë” nëpunësit policorë e kanë arrestuar K.M.(60) nga R. e Kosovës, sepse gjatë kontrollit është konstatuar se e njejta në mënyrë të paligjshme ka qëndruar në RMV. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë të SPB-Kumanovë për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...