Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet në “Bllacë”, policia i gjeti lëndë narkotike

Në datën 11.04.2021 në orën 17.30 në Kalimin kufitar “Bllacë”, gjatë hyrjes në Republikën e Maqedonisë së Veriut, nga liria është privuar F.R.(38) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë, amfetamin, si dhe shiringë me vaj kanabisi. Personi është dorëzuar në Stacionin policor Gazi Babë për procedim të mëtutjeshëm. Pas dokumentimit të rastit, kundër F.R. do të ngrihet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

Pamjet/ Makina humbi drejtimin dhe ra në kanal, dy viktimat e shënuara në Lushnje janë babë e bijë

S.B.

Tre të mitur nga Tetova vidhnin nëpër shitore gjatë orës policore

S.B.

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

S.B.

144 shkelje në Shkup, 63 për vozitje të shpejtë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...