Arrestohet në Gostivar 50 vjeçari nga Shkupi, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Dje (11-korrik) rreth orës 15:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar 50-vjeçarin H.K. nga Shkupi, i dënuar me burg për veprën penale “vjedhje”, për të cilin është lëshuar urdhër-arest.
Pas arrestimit, H.K. është dërguar dhe dorëzuar në Burgun “Shkup” në Shkup për vuajtjen e dënimit.

 

Related posts

Një muaj paraburgim ndaj tre personave, falsifikuan testet kundër COVID-19

D V

Padi kundër 39 vjeçarit nga Kumanova, sulmoi seksualisht vajzën e tij 14 vjeçare

Z H

Shkup: 127 gjoba për shkeljet e rregullave në trafik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com