Arrestohet një 32 vjeçar nga Shkupi

Shkup, 10 shtator – Gjatë ditës së djeshme në ora 16:20 në rrugën “Finska” në Shkup, policia ka privuar nga liria 32 vjeçarin A.A. nga Shkupi, i cili është kërkuar me urdhër-arrest për shkak të arratisjes nga burgu.

 

Ai menjëherë është dërguar në burgun e Idrizovës për vuajtjen e dënimit të mbetur në kohëzgjatje pre 3 vjet e 5 muaj.

Related posts

U shua zjarri i madh në afërsi të Velesit

D V

Zaev: Marrëveshja e Ohrit solli frymë të re në drejtimin e politikave që ndërtoјnë ura, së bashku zhvillohemi si shtet anëtar i NATO-s dhe anëtar i ardhshëm i BE-së

D V

Transportuesve u nevojiten lehtësime në vendkalimet kufitare dhe rrugë moderne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com