Arrestohet një 80 vjeçar në Tetovë

Tetovë, 10 shtator – Efektivët e policisë të SPB Tetovë, dje (9-shtator) rreth orës 12:30, në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, e kanë privuar nga liria personin S.B. (80) nga Tetova. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, është gjetur heroinë, dhe më vonë, gjatë bastisjes së kryer në shtëpinë e tij me urdhër të gjykatës, janë gjetur gjithsej 197 plumba të kalibrave të ndryshëm. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj personit në fjalë do të ngritët padi adekuate

 

Related posts

Ekskluzive/ Vullnet Murseli kandidat i ASH-AA për Tetovën

D V

UEJL do të mundësojë vaksinimin e stafit dhe studentëve në objektin e tij

Redaksia

Zaev dhe Bërnabiq paralajmërojnë roaming falas edhe me vendet e BE-së

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More