Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohet një burrë në Kaçanik, i kapen para falso dhe drogë

Kaçanik, 26 qershor – Zhurnal.mk – Një burrë është arrestuar nga policia dje pasdite.

Njësiti për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka bastisur shtëpinë e tij ku ka gjetur 30 kartmonedha, secila në vlerë 100 euro dhe poashtu 7.36 gramë drogë e llojit kokainë, njofton policia, transmeton Klan Kosova.

I dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...