Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohet një burrë në Prishtinë, ia mori fëmijën ish-gruas pa dëshirën e saj

Prishtinë, 13 janar- Një burrë në Prishtinë është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga Policia e Kosovës.

Mbrëmjen e 6 janarit ai ia ka marrë fëmijën ish-gruas së tij pa dëshirën e saj.

Me vendim të prokuororit, ai është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...