Arrestohet një diler i drogës i kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg

Shkup, 27 shtator – Nëpunësit e policisë nga Njësia e policisë së ndërhyrjes SPB Shkup, para hyrjes në fshatin Glumovo, e arrestuan B.G. (37) nga Shkupi për vuajtje të dënimit me dy vjet burg për veprën penale “prodhim i paautorizuar dhe shpërndarje e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Siç informojnë nga MPB-ja. B.L. do të dorëzohet në institucion ndëshkues-edukues.

Related posts

Edhe një i vdekur si pasojë e helmimit në Deçan, prokuroria fillon hetimet

D V

Pamje nga arrestimi i 31-vjeçarit që vrau ish-gruan në Fier

D V

Konfiskohet armë me 32 fishekë në Herticë të Podujevës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More