Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arrestohet një person 35 vjeçar pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

Një burrë që po përpiqej t’i pohonte dashurinë blogeres u arrestua në rezidencën e saj me vlerë 36.5 milion dollarë.

35-vjeçari, njihte shtëpinë me detajet e saj të sigurisë, pasi ishte bashkëpunues në të kaluarën kur iu kërkua të linte pronën, raporton TMZ.

Këtë herë u tha se ai nuk pranoi të largohej derisa të ketë një shans për të parë Kylie ballë për ballë gjë që çoi në arrestimin e tij.

Megjithëse, Kylie nuk ishte në shtëpi në kohën e incidentit, burri bëri një luftë për të parë Jenner, 23 vjeç.

Ekipi i saj i sigurisë e ndaloi atë derisa erdhi policia, dhe më pas ai u rezervua për shkelje të ligjit – para se të lirohej.

Ndryshe, ylli i realitetit ka pasur thirrje të tjera në të kaluarën, ndërsa edhe motra Kendall Jenner ka urdhër ndalues ndaj një burri tjetër i cili u përpoq të godiste të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën ditë.

Në muajin mars, një shkelës u gjet duke notuar lakuriq në pishinën e modeles përpara se të nisej për në shtëpinë e Kylie në Hidden Hills, pas vetëm gjashtë orësh në burg.

Dhe, Kendall gjithashtu ka një urdhër ndalimi pesë-vjeçar kundër një burri tjetër, i cili u besua nga policia se po voziste në të gjithë vendin për ta qëlluar dhe më pas të vriste veten.

Incidentet mbrapa e shtynë Kendall të largohej nga shtëpia e saj në Beverly Hills pavarësisht ngritjes së nivelit të sigurisë atje.

Postime të ngjashme

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

Luana Vjollca poston foto nga darka romantike

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...