Arrestohet një person në Gjevgjeli

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 17:00 në Gjevgjeli, zyrtarët policorë nga Sektori për bashkëpunim ndërpolicorë kanë privuar nga liria 41 vjeçarin Z.J. nga fshati Miravci i Gjevgjelisë, i cili është kërkuar me fletarrestim ndërkombëtarë pas urdhrit gjyqësor për vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 7 vjetëve. I arrestuari u dërgua menjëherë në burgun e Idrizovës.

 

Related posts

Editorial: “Zëvendëskryeministër i parë”, post imagjinar që u krijua për t’i gënjyer shqiptarët kinse fituam diçka!

R Zh

Rruga Tetovë–Prizren mbetet vetëm dëshirë! Boçvarski: Do shikohen përfitimet dhe më pas projekti

D V

Mariçiq: Regjistrimi po zbatohet me sukses pa asnjë problem

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More