Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Arrestohet një person në Gjilan, sulmoi fizikisht babanë dhe vëllain e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në fshatin Malishevë të Gjilanit, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj familjarëve të tij.

Policia bën të ditur se personi i dyshuar në ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht babanë dhe vëllanë e tij, transmeton Telegrafi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka fyer dhe sulmuar fizikisht dy viktimat babanë dhe vëllain e tij . Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim të pozitës zyrtare, aktakuzë ndaj dy zyrtarëve të komunës së Prizrenit

Bekim Laçi

BE dhe SHBA-të intensifikojnë bashkëpunimin në Ballkanin Perëndimor

Bekim Laçi

Von Cramon: Shpresoj Kurti të dëshmojë që e kupton rëndësinë e dialogut

Bekim Laçi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

“Marrëveshja Kosovë – Serbi arrihet brenda disa muajsh”

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...