Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohet një person në Gostivar, sulmoi një polic

Në datën 23.07.2020 rreth orës 18.40 në rr.”B.Jovanoski” në Gostivar, zyrtarë policorë nga Stacioni policor i Gostivarit e kanë arrestuar Z.H.(45), i cili po drejtonte automjetin e udhëtimit “Mercedes”, me targa të Gostivarit, sepse nuk ka respektuar urdhërin e dhënë dhe ka sulmuar zyrtar policorë gjatë kryerjes së punës së sigurisë. Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rrastit, thuhet në raportin e policisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...