Arrestohet një person në Istog, rrahu gruan e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Istog, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

 

Rasti ka ndodhur ditën e premte, rreth orës 11:00.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj dhe i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima së bashku me fëmijët e saj është dërguar tek familja e saj, ndërsa i dyshuari është arrestuar”, vijon njoftimi.

Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. 

Related posts

Aksident mes veturës së policisë dhe kamionit në Prishtinë

D V

Zbulohen lëndë narkotike në Kërçovë, arrestohet një person

D V

Dyshon se i është ndryshuar kontrata te noteri, Policia heton rastin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More