Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Arrestohet një person në kryeqytet

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës ka arrestuar sot pasdite një person në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur te rrethi kryesor që dërgon te “Lagjja e Arabëve”.

I kontaktuar nga Kosovapress, zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha ka thënë se pas procedimit të rastit me shkrim në stacionin policor, do të bëhen të ditura edhe detajet lidhur me rastin.

Ndryshe, personi është arrestuar në prani të familjarëve të tij dhe ende nuk dihen shkaqet e arrestimit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Selmanaj: Deklarata ime po manipulohet nga shpifësit

B M

Haradinaj-Stublla vizitë në Kroaci, diskuton për bashkëpunimin mes dy vendeve

B M

Osmani thotë se me LDK-në ka përfunduar gjithçka

admin

Deputeti Shaip Kamberi përplaset me ministren serbe në Kuvendin e Serbisë

S.B.

Hoxhaj paralajmëron tri aderime të reja

S.B.

Xhavit Haliti flet për vrasjen e Ahmet Krasniqit, tregon se a është e vërtetë ajo që tha Sali Berisha

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...