Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Ministria e Punëve të Brendshme sot ka arrestuar një diler të drogës, pasi i njëjti është kapur me marihuanë dhe kokainë.

Bëhet fjalë për një 26-vjeçar me iniciale I.S. nga Manastiri, ku gjatë bastisjes në shtëpinë e tij dhe hapësirat ndihmëse që janë përdorur nga ai, janë gjetur 10 pako me kokainë dhe dy pako me marihuanë, peshore, dhe mjete me gjurmë nga kokainë dhe para.

Siç njofton MPB-ja, për rastin tanimë është njoftuar edhe prokurori publik.

Postime të ngjashme

Gjendet një person i vdekur në Koçan

D V

Shkoi të lahej me familjen, humb jetën në lumin Buna 13 vjeçarja nga Shkodra

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...