Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi fizikisht

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj.

Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri.

“Me datën 03.05.2021 viktima femër kosovare ka raportuar se derisa kishte qenë në banesën e saj ishte marrë me dhunë, ishte keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Më tej, policia njofton se si pasojë e rastit viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Postime të ngjashme

Greqi/ Tragjedi në familjen shqiptare, makina përplas për vdekje 5-vjeçaren (FOTO)

S.B.

Policia e Tiranës i vë prangat 7 personave dhe shpall në kërkim një tjetër, sekuestrohet edhe heroinë

S.B.

Aksident në Shkup, lëndohen dy persona

S.B.

Vrau 27-vjeçarin para të gjithë shokëve, vetëdorëzohet në polici Marius Dema dhe një nga të kërkuarit

S.B.

Tre persona janë arrestuar në Gostivar, policia iu gjeti heroin

S.B.

Dje në Shkup u regjistruan 122 shkelje në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...