Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet një person në Prizren, ushtronte dhunë ndaj familjes së tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prizren, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes së tij.

Në raportin e Policisë thuhet se rasti ka ndodhur më 20 dhjetor, transmeton Telegrafi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti duke i kanosur verbalisht ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes së tij”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

I dehur në timon, 31-vjeçari përplaset me kamionin dhe një tjetër makinë. Detajet e para

S.B.

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...