Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet një person në “Tabanocë”, posedonte drogë dhe tentoi ta kalojë kufirin me pasaportë të dikujt tjetër

Në datën 14.10.2020 në orën 12.30 në Kalimin kufitar “Tabanocë” është arrestuar V.O.(31) nga R. e Shqipërisë, për shkak të ekzistencës së bazave të dyshimit se ai ka përdorur pasaportën e dikujt tjetër. Pas kësaj, nëpunësit policorë kanë kryer një kontrollë ndaj personit dhe të bagazhit personal, ku është gjetur materje e bardhë pluhur. Ai është dorëzuar tek nëpunësit policorë të SPB Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...