Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Arrestohet një person në vendkalimin kufitarë “Bllacë”

Shkup, 4 tetor – “Më 03.10.2020 rreth orës 13:50 në vendkalimin kufitar “Bllacë” nëpunësit policor kanë privuar nga liria 21 vjeçarin A.E nga Shkupi, për shkak se gjatë kontrollit dhe verifikimit të pasaportës u konkludua se ai në regjistër ishte regjistruar me masën “Arrest” me kërkesë të SPB-Shkup.

Personi i arrestuar iu dorëzua oficerëve të policisë nga stacioni policor në Çair për procedur të mëtutjeshme”, informojnë nga MPB-ja.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...