Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet një person nga Tetova i kërkuar me urdhërarrest

Tetove, 10 nentor – Sot (10 nëntor 2020) rreth orës 19.00, oficerët e policisë nga NjP Zherovjan, në bazë të një urdhri, e kanë arrestuar personi B.S.

(26) nga Çellopeku i Tetovës, i cili kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg prej dy vjetësh. B.S ngarkohet me veprën penale “vjedhje të rënda” nga neni 236 i Kodit Penal i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

26 vjeçari B.S. nga Çellopeku i Tetovës do të dorëzohet në institucionin korrektues.

Postime të ngjashme

Digjet një shtëpi në Shkup

R Zh

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...