Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Arrestohet një person nga Tetova për shkak të armëmbajtjes paleje

Tetovë, 2 janar – Në orët e hershme të mëngjesit, policia nga Departamenti për krim të organizuar kanë arrestuar 31 vjeçarin H.A. nga Tetova.

“Reparti për krim të organizuar kanë arrestuar 31 vjeçarin H.A. nga fshati Bogovinë, Tetovë.

Pronari i objektit hotelerik në fshatin Zherovjan, Tetovë, ku më herët është kryer bastisje”, njoftojnë nga policia.

Raportohet se pastaj në zyrën e tij është gjetur një pistoletë pa numër serik, 27 plumba 9 mm, dhe dy pistoleta me gaz.

Postime të ngjashme

ESHS: Të rrejshme janë informacionet lidhur me aplikacionin për vetë regjistrim nga diaspora

Z H

Kuvendi po shqyrton disa ligje, votimi është caktuar për më 9 mars

Z H

Afat edhe pesë vite për legalizim të ndërtimeve të egra

Z H

Aksident në Krujë, plagoset 21-vjeçari

S.B.

721 raste të reja me Covid, vdesin 9 pacientë

Z H

“Procedura për zgjedhje të kandidatëve për kryetarë të komunave niset nga anketa”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...