Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arrestohet një shtetas i Kosovës gjatë plaçkitjes së një bankomati

Shkup, 2 shkurt – Nëpunësit e policisë nga SPB Kumanovë këtë mëngjes në orën 04:15 në Kumanovë arrestuan shtetasin e Kosovës A.M (41), pasi u taku në përpjekje për të kryer plaçkitje nga një bankomat i një banke në rr “11 Tetori”, përcjell Zhurnal.mk

Siç informon MPB, në afërsi të vendit është gjetur automjet udhëtimi “folksvagen golf” me targa të Kosovës.

Në lidhje me rastin, me telegram nga SPB Kumanovë në vendkalimin kufitarë “Jazhincë” është ndaluar edhe B.H (39) nga Kosova dhe do të dërgohet në SPB Kumanovë. Pas zbardhjes së rastit do të ngrihet parashtresë përkatëse. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Rritet numri i rasteve të reja me Kovid-19, trendi i paraqitjes së llojeve të reja me siguri do të vazhdojë

D V

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet 40 minuta

D V

ASH caktoi kandidatin e saj për kryetar të Dibrës

D V

Mot shumë i nxehtë me temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

Punëtorët e ndërtimtarisë punojnë në temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

BESA themeloi nëndegën në Çellopek

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...