Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arrestohet njëri dhunues nga incidenti në JSP, pas të dytit po gjurmohet

Shkup, 9 janar – Policia natën vonë e ka arrestuar njërin prej dy dhunuese, ndërsa pas të dytit po gjurmohet. Ata kanë bërë incident në një autobus të JSP-së duke kërcënuar udhëtarët.

“Dje rreth orës 20 është arrestuar njëri prej dhunuesve, ndërsa pas të dytit jemi në proces të identifikimit, kur të kemi më shumë informacione do t`i japim për opinionin”, deklaroi për zoom.mk zëdhënësi i MPB-së, Toni Angelovski.

Dy personat kanë nxitur incident në një autobus të JSP-së pasi që janë paralajmëruar për t`i respektuar protokollet shëndetësore dhe të vendosin maska

Postime të ngjashme

Editorial në News Week / Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan

R Zh

Ministri Hoxha takon prodhuesit e orizit

T E

Votëbesimi i Qeverisë mund përsëri të vendoset në test, pa kaluar 90 ditë

T E

Zjarr tek liqeni Treska, dyert e mbyllura e zjarrfikësit nuk mund të hyjnë?

T E

Kasami: Grafa etnike do të bëhet realitet

R Zh

Tërmeti prej 5.5 shkallëve në Greqi, u ndje edhe tek ne

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...