Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arrestohet pronari i çajtores në Tetovë, punonte jashtë orarit të lejuar

Tetovë, 25 janar – Mbrëmëjen e së dilës (24.01.2021) diku rreth orës 22 e 30 minuta, policia në Tetovë ka privuar nga liria 59 vjeçarin SH.I. objekti i të cilit (çajtorja) në rrugën “Lenini” në Tetovë ka punuar pas orarit të lejuar dhe në të kanë qëndruar 5 persona.

Ai është ndaluar në Stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate në pajtim me nenin 206 nga Kodi Penal i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Postime të ngjashme

“Qeveria furnizohet me automjete zyrtare, por jo dhe me zjarrfikëse dhe ambulanca”

Z H

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar

Z H

Pendarovski: Armata është e gatshme të intervenojë kudo

Z H

Në manifestimin “Dita e Republikës” në Krushevë, në prezencën e Ahmetit dhe Grubit gjuha shqipe u la në “harresë”, reagojnë funksionar të BDI-së

R Zh

Vuçiç: Serbia është e gatshme të nisë helikopterët për të shuar zjarret në Maqedoni

Z H

Angellov: Nevojitet reformë e plotë e sistemit për menaxhim me kriza

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...