Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet pronari i një çajtoreje në Tetovë

Policia mbrëmë rreth orës 22 e 30 minuta ka arrestuar tetovarin 59-vjeçar, objekti hotelierik (çajtore) i të cilit gjendej në rr. “Lenin” në Tetovë, ka punuar pas kohës së lejuar dhe në të gjendeshin pesë persona.

Ai është mbajtur në Stacionin policor Tetovë, dhe pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit të rrastit do t’i përpilohet parashtresë sipas nenit 206 nga Kodi penal për veprën e kryer penale “mosveprim sipas rregulloreve shëndetsore gjatë kohës së epidemisë”.

Postime të ngjashme

Aksident në minierën e Bulqizës, plagoset minatori

S.B.

Vjehrri kërcënon me armë nusen e djalit në Prishtinë

S.B.

Pagoi në dyqan me para false, arrestohet 21-vjeçari nga Rrësheni

S.B.

Vrasja e Tauland Gjikajt/ Mbi 10 të shoqëruar në polici, shpallen në kërkim dy personat që ishin pjesë e atentatit (EMRAT)

S.B.

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...