Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet pronari i një lokali në Gradec, punoi pas kohës së lejuar

Në datën 07.01.2021 në orën 21.00 në fshatin Gradec, Gostivar, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë – Njësia për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria b.A.(35) nga fshati Gradec, pronar i objektit hotelierik, i cili ka punuar pas kohës së lejuar dhe në të cilin të pranishëm ishin 20 mysafirë. Ai është mbajtur në Stacionin policor-Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rrastit do të përpilohet parashtresë sipas nenit 206 nga Kodi Penal për “mosvprim sipas rregulloreve shëndetësore gjatë kohës së epidemisë”.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Zjarri në Berat/ Konfirmohet viktima e parë. I afërmi: Kur erdhëm gjithçka ishte në flakë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...