Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet pronari i një objekti hotelierik në Grupçin, ka punuar pas kohës së lejuar

Mbrëmjen e djeshme policia e Tetovës ka privuar nga liria pronarin e një objekti hotelierik në Grupçin të Tetovës.

Në datën 18.11.2020 rreth orës 23.15, nëpunësit policorë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria A.Sh.(21) nga fshati Grupçin, Tetovë, pronar i objektit hotelierik, i locuar në rrugën rajonale Tetovë-Shkup, në Grupçin, i cili ka qenë i hapur pas kohës së lejuar ku dhe kanë qëndruar 9 persona mysafirë. Ai është mbajtur në stacionin policor për zbardhjen dhe dokumentimit të rrasit dhe kundër tij do të përpilohet parashtresë adekuate, ndërsa objekti i tij është mbylluar nga Inspektorati shtetëror i tregut.

Postime të ngjashme

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Dafina Vidishiqi

Në një aksident mes një kamioni dhe një automobili në Skudrinë të lënduar dy persona, trafiku është normalizuar

Dafina Vidishiqi

Prilep/ Konfiskohet drogë me vlerë rreth 200.000 euro

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...